• Дата: 19-11-2016, 18:23
19-11-2016, 18:23

Міський конкурс авторських фотографій на кращий двір «Мій двір найкращий в місті»

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

З метою поліпшення благоустрою міста, залучення підприємств, організацій, установ  м. Херсона до участі у спільній роботі по благоустрою, озелененню та покращенню санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій; формування екологічної культури підростаючого покоління у місті пройшов конкурс авторських фотографій на кращий двір «Мій двір найкращий в місті»  за номінаціями:

"Мій улюблений куточок шкільного двору”

«Зелений куточок  відпочинку в рекреації»

"Мій улюблений куточок власного двору”

У конкурсі взяла участь учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, член комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту Величко Наталія, яка  посіла І місце у номінації "Мій улюблений куточок власного двору”та була   нагороджена грамотою на мікс-конференції Форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета.»

Вітаємо Величко Наталію з перемогою та бажаємо успіхів у наступних конкурсах!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.