• Дата: 3-12-2016, 13:28
3-12-2016, 13:28

Акція «Допоможемо зимуючим птахам»

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Акція

«Допоможемо зимуючим птахам»

Для того, щоб слухати  щебетання птахів навесні, потрібно дбати про них взимку, адже  зима – один з найскладніших періодів у житті птахів. Регулярна підгодівля птахів у складний для них час допоможе популяціям диких птахів вижити й приступити до розмноження наступної весни..

Тому, кожного року учні нашої школи долучаються до участі в акції "Допоможемо зимуючим птахам”, метою якої є створення сприятливих умов для зимуючих птахів на території нашого міста.

Члени інформаційного відділу клубу "ЮНОП” провели агітаційно-просвітницьку роботу по залученню учнів школи та їх  батьків до участі в акції. Вони провели ряд бесід з демонстрацією відеоролика "Як виготовити годівницю”, розповіли про те, які птахи зимують на Херсонщині, чим можна підгодовувати птахів, а що класти в годівницю не потрібно. .

У школі був оголошений конкурс "Годівничка для птахів”.Для виготовлення годівничок діти використовували різноманітні матеріали: фанеру, коробки, пластикові пляшки, пакети з під фруктового соку та іншого підручного матеріалу, з вирізаними   отворами, з дахом.

1грудня відбулося відкриття акції.  Учні виготовили 85 годівничок, наповнили їх смакотою для пернатих та розвісили на території шкільного подвір’я і біля прилеглих будинків. Найактивнішими учасниками акції стали учні 1 – Б, 1 – В,  2 – А, 6 – Б класів.

Акція «Допоможемо зимуючим птахам» виховує в учнів розуміння необхідності збереження навколишнього середовища, надання допомоги пернатим друзям. Адже птахи – це справжня окраса чарівної природи.

Акція «Допоможемо зимуючим птахам»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.