• Дата: 20-03-2017, 18:30
20-03-2017, 18:30

Педагогічний колектив, батьки і учні школи щиро вітають з Днем народження директора школи Мітковську Ірину Анатоліївну!

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Педагогічний колектив, батьки

і учні школи щиро вітають

з Днем народження

директора школи

Мітковську

Ірину Анатоліївну!

На незбагненному цім світі,

Де на долоні все, як є —

Вам День народження привітно

Сьогодні руку подає.

В цей день Вас щиро привітають

Колеги, друзі і рідня.

Здоров’я, щастя побажають

І море радості щодня.

А від нас прийміть дарунок:

Троянди у рясній росі,

Палкого сонця поцілунок,

Весну у всій своїй красі.

До Вас хай сила вітру лине

На журавлиному крилі.

Хай в Вас живуть душа дитини

І мудрість Матінки-Землі.

Нехай Вас завжди в теплім домі

Чекають люблячі серця.

Бажаємо Вам не знати втоми,

Доводить справи до кінця.

Хай постійний успіх, радість і достаток

Сипляться до вас, немов вишневий цвіт,

Хай життєвий досвід творить з буднів свята,

Господь дарує довгих-довгих літ!

З Днем народження!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.