• Дата: 27-03-2017, 19:33
27-03-2017, 19:33

Категорiя: Напрямки виховної роботи, Виховуємо патріота

Педагогічна рада з виховної роботи

«Шляхи реалізації Концепції національно- патріотичного виховання дітей і молоді»

Педагогічна рада з виховної роботи

«Патріотичне виховання – це сфера духовного життя,

яка проникає до всього, що пізнає, що здійснює, до чого  прагне,  що любить і ненавидить людина,яка формується.»

В. О. Сухомлинський

На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадської позиції, сприяння усвідомленню учнями свого громадянського обов’язку на засадах національних і загальнолюдських духовних цінностей. Розбудова Української держави ставить на порядок денний надзвичайно важливе та невідкладне завдання – виховання справжнього громадянина, патріота рідної землі.

Головною запорукою процвітання держави є національно-патріотичне виховання. Питання означеного напряму найшли відображення у Концепції національно- патріотичного виховання дітей і молоді. Ії мета- спрямувати навчально- виховний процес на виховання патріота своєї країни.

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради з 2015ррозпочала впровадження Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.( І етап). У 2016-2017р.школа продовжує працювати над впровадженнямКонцепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді ( ІІ етап). Реформування освіти вимагає пошуку нових шляхів удосконалення національно- патріотичного виховання учнів і створення сприятливих умов для розвитку його як пріоритетної сфери соціального життя країни.

27 березня у Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбулася педагогічна рада з виховної роботи « Шляхи реалізації Концепції національно- патріотичного виховання дітей і молоді», на якій виступили  заступник директора з виховної роботи Шевченко Анжела Іванівна, голова методичного об’єднання класних керівників Бойко В.І., практичний психолог Кравчук О.В., соціальний педагог Дорошенко І.О., класні керівники Ребрій Н.М., Манько І.М, Лесечко Н.В., керівник гуртка  з військово- патріотичного виховання Шапіро Ю. І. та завідувач бібліотекоюЧерепащук О.О .На педраді було проаналізовано роботу школи , висвітлені шляхи реалізації Концепції національно- патріотичного виховання дітей і молоді, показані очікувані результати за даний період та прийнято проект рішення. Школа продовжує роботу над впровадженням Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Педагогічна рада з виховної роботи

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Июнь 2019 (35)
Май 2019 (28)