• Дата: 1-05-2017, 19:21
1-05-2017, 19:21

Міський конкурс музично - виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії»

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Міський конкурс музично - виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії»

27 квітня відбувся міський конкурс музично- виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії», у якому взяли участь вихованці музичних гуртків Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради та отримали перемогу у різних номінаціях серед бгатьох інших  колективів та солістів – інструменталістів.

У номінації інструментальні ансамблі - ансамбль скрипалів « Чарівний смичок» посів І місце, у номінації солісти- інструменталісти  Безкревний Владислав посів ІІІ місце, у номінації клавішні інструменти - Нагорна Любов стала володаркою Гран-Прі, у номінації струнні інструменти  Карбовніченко Даніїл -посів ІІІ місце.

Вітаємо наших переможців та бажаємо творчих успіхів!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.