• Дата: 7-06-2017, 19:27
7-06-2017, 19:27

Капітошка

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2017р.

Пришкільний табір відпочинку

«Капітошка »

7 червня  у пришкільному таборі відпочинку « Капітошка» - День космічних фантазій.Діти відвідали  Херсонських планетарій, ознайомились із зоряним небом, назвами планет та історією їх відкриття, дізналися цікаву інформацію про сузір’я, планети. Після екскурсії пройшло обговорення про побачене, виявилося , що діти чимало вже знають про планети , вони розповіли про сузір’я , під яким народилися, про зіркові символи року тощо. Другу половину дня діти провели на спортивному майданчику, де грали у рухливі ігри  під керівництвом вихователів та фізрука табору.

Капітошка

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.