• Дата: 28-06-2017, 16:16
28-06-2017, 16:16

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

«Я – громадянин України»!

28 червня у День Конституції України біля погруддя пам’ятника Т.Г.Шевченка відбулося урочисте вручення паспорта громадянина України учням Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Борщик Анастасії,члену міського учнівського парламенту, дипломанту ІІ ступені ХІVобласного конкурсу виконавців естрадної пісні « Карусель мелодій» і  міського дитячого фестивалю естрадної пісні « Кришталеві нотки» та Пономарьовій Дарії, учениці 10 класу, члену шкільного  учнівського парламенту. Вони отримали свій перший документ, що засвідчує особу, - паспорт громадянина України та пообіцяли берегти і примножувати традиції свого народу, його звичаї, мову і пісні, щоб відродити високу духовність свого народу; своєю сумлінною працею примножувати  славу, багатство, самостійність і незалежність, виконувати свій священний обов’язок перед Вітчизною, захищати мир, завжди  любити свою Батьківщину. А по завершенню церемонії діти разом з почесними гостями поклали квіти до пам’ятника великого Кобзаря!

«Я – громадянин України»!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.