• Дата: 1-10-2017, 19:54

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

З Днем учителя!

Учителю! Вклоняємось доземно

Перед великим іменем твоїм!

Вже проростають ті маленькі зерна

Під поглядом, як серце, золотим!

Учителю! Ти - наче нездоланність,

Крізь все просієш іскру доброти,

Щоб засвітить у серденьку дитячім

Вогонь священний розуму й краси.!

Вітаємо всіх учителів зі святом!

У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради у рамках відзначення Дня працівників освіти пройшов святковий концерт у формі телевізійної передачі для учителів школи. Учні  привітали вчителів зі святом та подарували  їм святковий настрій і свій талант – співали пісні, танцювали, грали на музичних інструментах, читали вірші, жартували.

З Днем учителя!З Днем учителя!З Днем учителя!З Днем учителя!З Днем учителя!З Днем учителя!З Днем учителя!З Днем учителя!З Днем учителя!З Днем учителя!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.