• Дата: 7-10-2017, 20:46

Конференція «IT DAY»

Категорiя: Професійний вибір учнів: що необхідно знати батька, Профорієнтація

Конференція  «IT DAY»

7 жовтня 2017р. відбувся  перший масштабний IT захід у Херсоні «IT DAY». У конференції взяли участь 12 спікерів із Канади, Естонії та України.Конференція  «IT DAY»Конференція  «IT DAY»

Відвідавши захід, учні 10-го класу нашої школи отримали багато цікавої й корисної інформації про IT сферу «з перших вуст»: які технічні й адміністративні спеціальності затребувані на ринку, які IT школи працюють в Херсоні, як успішно пройти співбесіду у профільних компаніях.Конференція  «IT DAY»Конференція  «IT DAY»

Окрім лекцій учасники взяли участь у неформальному спілкуванні зі спікерами та IT- компаніями, відбулися тест-драйви, віртуальна реальність, виставка роботів і багато іншого.

Конференція  «IT DAY»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.