• Дата: 17-10-2017, 22:11
17-10-2017, 22:11

Тиждень п’ятикласників (день 5)

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Тиждень пятикласників

Останній день Тижня п’ятикласників у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради - це День відкритих дверей та посвята у п’ятикласники. Цей день розпочався для п’ятикласників показовими уроками, на які були запрошені батьки. Діти із задоволенням показували свої знання, уміння, навички, набуті у школі. Незабутнім для п’ятикласників стало і закриття Тижня, адже учні протягом тижня показували, які вони талановиті, довели, що варті бути п’ятикласниками. На урочистому закритті Тижня п’ятикласників були підведені підсумки , відбулася посвята у п’ятикласники та нагородження кожного класу подяками і солодкими подарунками. Вітаємо наших п’ятикласників та бажаємо успіхів!Тиждень п’ятикласників (день 5)Тиждень п’ятикласників (день 5)Тиждень п’ятикласників (день 5)Тиждень п’ятикласників (день 5)Тиждень п’ятикласників (день 5)Тиждень п’ятикласників (день 5)Тиждень п’ятикласників (день 5)Тиждень п’ятикласників (день 5)Тиждень п’ятикласників (день 5)Тиждень п’ятикласників (день 5)Тиждень п’ятикласників (день 5)Тиждень п’ятикласників (день 5)

Тиждень п’ятикласників (день 5)

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.