• Дата: 19-10-2017, 19:33

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Осіннє свято врожаю

«Шануймо хліб на рідній Україні»

19 жовтня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  відбулося велике осіннє свято врожаю «Шануймо хліб на рідній Україні».

На свято учні прикрасили хол, поверхи початкової школи жовто-червоними кульками, малюнками і поробками  дітей на тему: «Осінь очима дітей».

Учні четвертих класів, як справжні артисти, провели святкову лінійку, на якій глядачі декламували вірші; змагалися:«Нумо, козачата!»; танцювали; співали українські пісні;  грали в народні ігри: «Пиріжечки - пиріжки», «Збери колосок у снопок»;  відгадували загадки, розказували прислів’я та приказки про хліб; дівчата демонстрували дефіле: «Косу, мамо, заплети колоском!»; скуштували запашні пиріжки, спечені в їдальні школи.

По класам пройшла вікторина: «Чи знаєш ти звичаї козаків, пов’язані з хлібом?» .

Здивувала  малечу виставка хлібних виробів: «Україна хлібом багата».  Дізналися вони назву різних виробів з борошна.   Конкурс віршів про шанобливе ставлення до  хлібу завершив свято.

«Шануймо хліб на рідній Україні»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.