• Дата: 7-11-2017, 15:25

Весела перерва!

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Весела перерва!

З метою запровадження сучасних підходів до формування і популяризації здорового способу життя, підвищення рухової активності серед дітей та учнівської молоді, організованої рухливої активності учнів протягом навчального року, організації активного відпочинку під час перерв, виховання почуття колективізму у рамках місячника здорового способу життя у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради проводятьсяінтерактивні рухові розминки під час уроків та сучасні шкільні «веселі перерви» під девізом:«Ми разом – ми команда».

Також наша школа взяла активну участь у міському конкурсі на кращий комплекс вправ для учнів 5-11 класів «Весела рухлива перерва» у номінації «Ми разом – ми команда» , спрямована на виявлення успішного досвіду організації перерви, що сприяє розвитку почуття колективізму та навичок роботи в команді, та у  міському конкурсі на кращу інтерактивну рухову розминку під час уроку для учнів початкової школи. Бажаємо всім перемоги!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.