• Дата: 5-12-2017, 12:19
5-12-2017, 12:19

Категорiя: Шкільні свята, Виховуємо патріота

Міжнародний день волонтера у школі!

Сьогодні волонтерство стало в Україні затребуваним, як ніколи, адже направленої  допомоги окремих добровольців та волонтерських організацій  потребують солдати нашої армії, окремі підрозділи, переселенці, поранені в АТО  та їхні родини. Не залишились осторонь  учні, батьки та вчителі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, які долучилися до благодійної акції « Допоможімо воїнам АТО» :збирали продукти харчування, речі, плели маскувальні сіткі, писали листи.

5 грудня у школі відбулася  урочиста лінійка, присвячена Дню волонтера, на яку було запрошено отця Юрія Курило, настоятеля храму Трьох святителей української автокефальної церкви,  голову волонтерського загону «Маскувальна сотня» волонтерської організації « Херсонська Чайка» та волонтерів волонтерського загону. Приємно всіх нас вразила ця зустріч, на якій учні та батьки з уст волонтерів змогли дізнатися багато цікавого про їх нелегку працю, про відважних людей нашого міста, які підтримують українських солдат у нелегкий час для України. На урочистому заході голова  волонтерського загону передав слова вдячності та Подяку директору школи Мітковській Ірині Анатоліївні, педагогічному колективу та учням школи.

Діти привітали волонтерів зі святом та подарували їм слова вдячності, душевні пісні, квіти за їхню нелегку працю. Ця зустріч надихнула всіх на нові благодійні справи, сприяла підвищенню мотивації до волонтерської діяльності нашої шкільної волонтерської організації під керівництвом учнівського самоврядування.

Міжнародний день волонтера у школі!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.