• Дата: 11-12-2017, 22:05
11-12-2017, 22:05

Категорiя: Робота учнів у гуртках, Учнівське самоврядування

Права людини: міф чи реальність?

Саме під такою назвою  відбулися  правові дебати учнів 9 – 11 класів.  Обговорення прав людини є дуже важливим для випускників школи.   Адже пройде небагато часу,  і вони  свідомо обиратимуть  свою майбутню професію, продовжуватимуть  навчання  або працюватимуть.  Ці права гарантує  Основний закон держави -  Конституція України.

Під час обговорення найважливіших прав людини учні змогли ознайомитися з історією  створення та боротьбою  народів усіх країн світу за свої громадянські права. Людству потрібно було  укласти Загальну Декларацію прав людини, яка  проголошувала  б усі народи вільними та рівними.

Учасники  дебатів наводили переконливі приклади,  коли порушення прав людини    призводить до негативних наслідків. Тому знання  своїх прав та обовязків  дуже важливі для кожного, щоб відстоювати свою людську гідність та підвищувати правову культуру.

І не випадково що цей захід відбувся  у той  час,  коли все людства  відзначає Всесвітній день права   з нагоди  прийняття  10 грудня 1948 року Загальної Декларації  прав людини .

Права людини: міф чи реальність?

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.