• Дата: 15-12-2017, 21:08
15-12-2017, 21:08

Новорічна виставка-конкурс «Букет замість ялинки»

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Новорічна виставка-конкурс

«Букет замість ялинки»

Зметою формування екологічної, естетичної, трудової культури учнів, виховання бережливого ставлення до живої природи у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбулася Новорічна виставка-конкурс «Букет замість ялинки» серед учнів 1- 11 класів. Яких тільки красунь виготовили діти нашої школи! Тут і вироби з шишок, цукерок, пластику, паперу, ниток тощо.Заміна натуральних дерев: ялинок, сосен та інших хвойних порід  на вироби із штучних матеріалів та шляхом аранжування з гілок хвойних дерев повинна значно скоротити вирубування зелених красунь, які не один рік вироблятимуть нам кисень і милуватимуть око.

За рішенням журі  найкращі роботи були надані на міський конкурс. А інші вироби школярів нашої школи будуть  подаровані дітям, які знаходяться на території АТО та пораненим  військовим, які знаходяться у лікарні, до Новорічних свят.Тож, сподіваємося, що дані заходи матимуть глибоке моральне значення та навчать і дорослих, і дітей бути уважними до світу, що оточує їх; побачити в ньому те, що вимагає любові та захисту; пробудить в їхніх душах співчуття та розуміння проблем навколишнього середовища в усіх його проявах.

Новорічна виставка-конкурс «Букет замість ялинки»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.