• Дата: 17-12-2017, 17:41
17-12-2017, 17:41

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Вітаємо переможницю!

17 грудня у ККЗ «Ювілейний» у рамках проведення ІІ  Південного фестивалю книги та читання « Книжковий Миколай» відбувся святковий захід, на якому були підведені підсумки  та нагороджені переможці Відкритого літературного конкурсу для дітей « Я зміг». Серед переможців конкурсу була нагороджена учениця 6 –Б класуХерсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Василенко Дар’я, яка отримала Диплом за перемогу  у Відкритому літературному конкурсі для дітей « Я зміг» в номінації « Креативне ставлення до казки». Учасниками конкурсу стали учениця 6-В класу Даюб Надія, учениця 7- А класу Казанцев Владислав та учениця 11 – Б класу Андрєєва Марія. Вітаємо переможницю та учасників літературного конкурсу для дітей, бажаємо творчого натхнення і нових перемог на літературному поприщі!

Вітаємо переможницю!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.