• Дата: 23-01-2018, 19:36
23-01-2018, 19:36

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Зустріч з представниками ВРППВК

23 січня відбулася зустріч учнів Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради з представниками державної установи « Північна виправна колонія (№90) » психологом відділу по роботі з персоналом лейтенантом внутрішньої служби Морошкіною А.Є. та старшим інспектором  з виховної та соціально- психологічної роботи з персоналом капітаном внутрішньої служби Лоєвською О.О. Вони розповіли про специфіку роботи ВРППВК, про правила вступу до ВНЗ, про військову службу та перспективу у майбутній професії. Учні з великим задоволенням слухали виступаючих, задавали питання, цікавилися майбутньою професією.

Зустріч з представниками ВРППВК

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.