• Дата: 2-02-2018, 19:44
2-02-2018, 19:44

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

День відкритих дверей

З метою профорієнтації  учні  10 класу Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відвідали Херсонський кооперативний  економіко-правовий  коледж. Захід проводився 1 лютого в День відкритих дверей. Програма проведення Дня відкритих дверей включала в себе огляд робочих кабінетів, інформаційних стендів, ознайомлення з діяльністю закладу,  демонстрацією відеофільму про перспективи навчання у цьому закладі,  спілкування з їх керівниками. У стінах коледжу була  проведена цікава пізнавальна екскурсія. Школярі дізналися багато нового і  серьйозніше задумались над вибором професії.

День відкритих дверей

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.