• Дата: 3-02-2018, 20:40
3-02-2018, 20:40

Вітаємо шкільну команду КВК «Палата №27»

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Вітаємо шкільну команду КВК

« Палата №27»

2 лютого 2018 року  відбувся відбірковий тур ХІІ сезону міжшкільного чемпіонату КВК. Сім шкільних команд змагалися за право бути у фіналі гри. Серед них команда учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської мііської ради «Палата №27»,  яка гідно виступила у шкільній лізі та посіла ІІ місце. Команда нова, але дуже перспективна , креативна, артистична. Вітаємо нашу команду  Стовбу Давида, Польовий Вікторію, Смоленського Євгена, Халімончук Нікіту, Даюб Надію та педагога організатора Попову М.І. з перемогою та бажаємо успіхів у фіналі гри!

Вітаємо шкільну команду КВК «Палата №27»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.