• Дата: 13-02-2018, 22:57
13-02-2018, 22:57

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Тренінг « Лідерство»

У Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради було проведено тренінг  на тему « Лідерство». Учасниками тренінгу стали учні          7-А, 7-В, 6-Б,6-В класів. Заняття проводили президент школи Ізместьєва Златата голова комісії з питань освіти Міського учнівського парламенту Пальчу Володимир. Метою цього заходу було виявлення лідерських якостей серед учнів школи. Під час бесіди усі були відкриті та активні, діти із задоволенням слухали розповідь тренерів та отримали змогу відпрацювати практичні навички з розвитку лідерських якостей. Кожен зміг відчути себе лідером та продемонструвати свої сили у цьому напрямку.

Тренінг « Лідерство»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.