• Дата: 15-02-2018, 23:56
15-02-2018, 23:56

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

«Я - шкільний лідер - за мною майбутнє»

Президент шкільного учнівського самоврядування Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  Ізместьєва Злата взяла активну участь у міському інтелектуальному конкурсі на кращого лідера учнівського самоврядування «Я -  шкільний лідер - за мною майбутнє», який проводився Міським учнівським парламентом при управлінні освіти Херсонської міської ради, за ініціативою комісії з питань культури та духовного розвитку,  за підтримки управління освіти Херсонської міської ради з метою поширення позитивного досвіду роботи лідерів шкільного самоврядування. На конкурс було представлено візитку та презентацію президента нашої школи . За результатами  І етапу конкурсу, який тривав з 15 січня  по 15 лютого ,  Ізместьєва Злата пройшла у фінал конкурсу та взяла участь у ІІ етапі конкурсу, який відбувся 15 лютого на базі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості. Учасники ІІ етапу, які пройшли у фінал, брали участь у двох конкурсах:

1)«Візитна картка лідера» - учасник представляв себе, як лідера учнівського самоврядування та презентував у формі сценічного виступу свій авторський проект реалізований в діяльність учнівського самоврядування (учнівської громади школи) навчального закладу, результативність його втілення (сценарії, фотографії, інтерактивні презентації, відеоролики) та інші творчі доробки, що розкривають діяльність учасника конкурсу як лідера шкільного учнівського самоврядування.

2) «У пошуках шкільного лідера…» – учасник представляв відеоролик, підготовлений у школі. Пропонуємо вашій увазі презентацію та відеоролик нашого шкільного президента Ізместьєвої Злати.

«Я - шкільний лідер - за мною майбутнє»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.