• Дата: 19-02-2018, 21:27
19-02-2018, 21:27

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, затребуваність у житті. Вибір професії - крок відповідальний, і наша задача допомогти учням нашої школи зробити цей крок правильно. Тому вже котрий рік поспіль  у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради проходить  Тиждень профорієнтації, мета якого розширення знань підростаючого покоління про перспективні напрямки економічного розвитку міста та області, його орієнтації у виборі діяльності на потреби регіонального ринку праці, підвищення престижу робітничих професій.

У цьому році Тиждень профорієнтації розпочався 19 лютого. У цей день учні ознайомились з планом Тижня профорієнтації, підготували виставку колажів  «Моя майбутня професія», ознайомилися зі школою перукарського мистецтва. Для учнів молодшої школи було проведено заняття «Профорієнтаційні забави». Вихованці гуртків образотворчого мистецтва « Етюд», моделювання та конструювання одягу « Лекало», гуртка науково- технічного спрямування «Конструювання повітряних зміїв», гуртка мистецтва « Народна творчість»продемонстрували свої творчі роботи, зробивши виставку поробок. Також протягом дня у холі школи  відбулася зустріч учнів з представниками Херсонського Політехнічного коледжу, які ознайомили учнів школи  з факультетами навчального закладу, показали нові технічні експонати, зроблені руками майстрів та учнів цього закладу. Учні  школи з великим задоволенням брали активну участь у демонстрації технічних пристроїв, задавали питання викладачам коледжу. Цей день став корисним для багатьох учнів школи.

Тиждень профорієнтації

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.