• Дата: 21-02-2018, 22:01
21-02-2018, 22:01

Категорiя: Виховна робота » Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

21 лютого у Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради у рамках Тижня профорієнтації  відбулася зустріч учнів з представниками  Професійно-морського ліцея Херсонської державної морської академії, які ознайомили учнів з різними професіями: електрогазозварник, корпусники, токар, столяр, ткач, моторист - рульовий, моторист - матрос I класу, електро - радіомонтажник судна, бортпровідник, офіціант - бортпровідник, кухар судновий та інші. Враховуючи потреби часу і попит на ринку праці, на додаток до існуючих були відкриті професії, з якими теж ознайомили наших учнів: кухар - матрос, бармен, офіціант, адміністратор. Учням школи продемонстрували майстер - класи щодо сервіровки  стола ,роботи офіціанта, бармена, кухара. Також діти змогли себе спробувати в образотворчому мистецтві, ознайомившись з роботою та виробами гуртка ліцею. В цей день відбулася екскурсія учнів до ПриватБанку, в якому дітей  ознайомили з роботою банку та видали їм сертифікати .Ці заходи  були дуже цікавими та корисними для багатьох учнів нашої школи.

Тиждень профорієнтації

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.