• Дата: 24-03-2018, 18:23

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Всеукраїнської виставки - конкурсу

робіт початкового технічного моделювання

На базі Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходив міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання. У виставці-конкурсі брав участь учень 3 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Павленко Роман, який посів І місце  у розділі «Найпростіші механічні ігри та іграшки» Його модель «Інопланетянин вітає вас»  -  найбільш оригінальний експонат, який отримав максимальну кількість балів та був відібраний для участі в обласному етапі виставки-конкурсу. Вітаємо переможця конкурсу  та  керівника гуртка початкового технічного моделювання і бажаємо успіхів у обласному етапі конкурсу!

Вітаємо переможця

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.