• Дата: 21-04-2018, 17:35
21-04-2018, 17:35

Категорiя: Шкільна бібліотека

Подарунок шкільній бібліотеці!

Бібліотека Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради увійшла у десятку найактивніших та успішних у цьому навчальному році та отримала сертифікат на отримання книжкових подарунків, а саме 100 нових чудових книг українських видавництв. Вручення сертифікату відбулося  у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки  на науково-практичній конференції "Шкільні й дитячі бібліотеки на допомогу медіа-освіті". Велика подяка всім учням, вчителям, батькам  та бібліотекарю Черепащук О.О., які долучилися до активної роботи. Тепер учні нашої школи будуть читати нову сучасну літературу і злучати до читання інших, адже, як писав В.Сухомлинський, «Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною»!

Подарунок шкільній бібліотеці!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.