• Дата: 28-04-2018, 20:27

Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юніорів та юнаків

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юніорів та юнаків

Спортивне орієнтування є досить популярним видом спорту серед школярів, і ми з гордістю можемо відзначити, що 27 квітня  на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юніорів та юнаків  вихованці Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів№ 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, як завжди, були на висоті. Систематичні та насичені тренування, навіть під час канікул, дають свої результати: чотири дні змагань – чотири дні в призерах.

Організатори змагань підготували для учасників досить цікаві й, водночас, насичені дистанції: територією Олешківського лісництва (поблизу ст. Копані та ст. Заплава) та місцевого парку «Херсонська фортеця». Але для юних професіоналів своєї справи це лише чергова можливість проявити всі свої вміння та навички, які вони набули, займаючись у гуртках «Спортивне орієнтування» під керівництвом досвідченого тренера Васіної Ірини Валентинівни. Вперший день змагань учасники долали середні дистанції. Першою  дісталася фінішупо групі Ж-18 учениця нашої школи №27 Цивільська Фея.   Найскладнішими виявилися дистанції другого дня – довгі дистанції: спортсмени долали понад 7 км в старших групах та близько 4 км в молодших. Складності додавала й сама місцевість, що представляла собою чергування численних горбів та піщаних дюн. Переможцем другого дня знову ж таки стала учениця нашої школи№27 Цивільська Фея, яка посіла І місце по групі Ж-18. Третього дня спортсмени змагались в естафеті: І місце в гр. Ж-18 посіла трійка спортсменів, серед яких знову учениця нашої школи №27 Цивільська Фея.Вітаємо нашу спортсменку Цивільську Фею та її керівника Васіну Ірину Валентинівну з перемогою і бажаємо веселих стартів та переможних фінішів!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.