• Дата: 4-05-2018, 19:45
4-05-2018, 19:45

Вітаємо переможців фінальних змагань з волейболу пляжного за програмою обласної Спартакіади!

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможців  фінальних змагань з волейболу пляжного за програмою обласної Спартакіади!

04 травня на волейбольному майданчику «Гідропарку» відбулися фінальні змагання з волейболу пляжного за програмою обласної Спартакіади, у якому взяли участь учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Крамаренко Даниїл та Слободянюк Олександр, які посіли ІІІ місце, отримавши Диплом. Вітаємо команду фінальних змагань та їх тренера Завгороднього П.І. з перемогою та бажаємо вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах волейболу!

Вітаємо переможців  фінальних змагань з волейболу пляжного за програмою обласної Спартакіади!Вітаємо переможців  фінальних змагань з волейболу пляжного за програмою обласної Спартакіади!Вітаємо переможців  фінальних змагань з волейболу пляжного за програмою обласної Спартакіади!Вітаємо переможців  фінальних змагань з волейболу пляжного за програмою обласної Спартакіади!
Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.