• Дата: 13-05-2018, 19:58
13-05-2018, 19:58

Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань зі спортивного бального танцю!

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань зі спортивного бального танцю!

12-13 травня у м. Івано - Франківськ відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного бального танцю, в яких брали участь учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, вихованці танцювального гуртка « Адеона» Анненков Максим та Щерба Таміла і посіли І місце у категорії Діти2 та ІІ місто у категорії Школа2. Вітаємо наших учнів та керівникагуртка « Адеона» Лозовську Юлію з перемогою та бажаємо нових перемог на танцполі!

Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань зі спортивного бального танцю!Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань зі спортивного бального танцю!Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань зі спортивного бального танцю!Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань зі спортивного бального танцю!
Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.