• Дата: 19-05-2018, 18:14
19-05-2018, 18:14

Звіт директора школи Мітковської Ірини Анатоліївни

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

18 травня в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відбувся творчий звіт директора школи Мітковської І.А., яка ознайомила громадськість з результатами 2017-2018  навчального року,  з фінансовим звітом та досягненнями обдарованої молоді школи. На заході учні школи,які у цьому навчальному році стали переможцями предметних олімпіад, творчих конкурсів,спортивних, змагань, були нагороджені грамотами та дипломами міського , обласного та регіонального рівня  за високі досягнення .Учасникам проекту « Сімейна розмова» вручили  подарунки. Відмічено Подякою представників батьківського комітету за активну участь у вихованні підростаючого покоління – майбутнього України. А діти подарували батькам святковий концерт, демонструючи свої таланти, адже наші учні – найталановитіші, і це підтверджено високою результативністю.

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.