• Дата: 22-05-2018, 18:21
22-05-2018, 18:21

Вітаємо переможницю ХІІ Міжнародного турніру «Юлена-2018» та «JulenaCup»

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо переможницю

ХІІ Міжнародного турніру

«Юлена-2018» та «JulenaCup»

Вітаємо переможницю ХІІ Міжнародного турніру «Юлена-2018» та «JulenaCup»

У Харковіпройшли змагання з художньої гімнастики - ХІІ Міжнародний турнір «Юлена-2018» та «Julena Cup» У змаганнях взяли участь 450 гімнасток з 23 команд-представників, серед них 31 вихованка відділення з художньої гімнастики дитячо-юнацької спортивної школи №6 Херсонської міської ради.Команду херсонських  гімнасток представляла учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Кислова Карина, яка виборола ІІІ місце у вправах з обручем, ІІІ місце- з булавами та загальне ІІІ місце (тренер-викладач Кислова Л.М.).Вітаємо нашу гімнастку Карінуі тренера Кіслову Л.М. з перемогою та бажаємо олімпійського успіху і нових перемог!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.