• Дата: 23-05-2018, 07:40
23-05-2018, 07:40

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Херсонська орієнтувальниця - у складі збірної України!

Щоденні тренування вихованців, їх наполегливість та майстерність тренера з кожним разом дають все кращі результати. Вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник – Васіна І. В.) за результатами участі у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів, який нещодавно відбувся у м. Чернігів, відібрані до збірних України!

За результатами чотириденних змагань Цивільська Фея, учениця 10 класу   Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради, в групі Ж-18 посіла І, ІІ та ІІІ місця! Отримані результати дали змогу трьом херсонським спортсменам увійти до юніорської та юнацької збірних України, які представлятимуть нашу країну на Чемпіонаті Європи у Болгарії. Серед  трьох претендентівучениця нашої школи Цивільська Фея.  Окрім цього, Цивільська Фея за підсумками змагань стала переможцем у змаганнях на довгій дистанції та отримала право виступати за збірну України на Чемпіонаті світу серед юніорів, що проходитиме в Угорщині.

Вітаємо нашу спортсменку Цивільську Фею та її трененера Васіну І.В.  з такими високими результатами! Бажаємо успішних фінішів на Чемпіонатах!

Херсонська орієнтувальниця - у складі збірної України!

Херсонська орієнтувальниця - у складі збірної України!Херсонська орієнтувальниця - у складі збірної України!
Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Май 2019 (8)
Апрель 2019 (24)