• Дата: 25-05-2018, 07:27
25-05-2018, 07:27

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Зі святом Останнього дзвоника!

Було так до нас і надалі так буде,

Час швидко летить уперед, в майбуття,

О, ні! Недаремно порівнюють люди

Із морем бурхливим учнівське життя.

Сплелися, мов квіти, тут діти й дорослі,

Минуле в майбутнє крізь роки пливе.

Вітаємо Вас, учні нашої школи,

І тих, хто із Вами поруч іде!

25  травня в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради пролунав останній дзвоник, який сповістив про завершення2017-2018 навчального року. Цей день поєднав у собі радість і смуток, адже для одних учнів — попереду веселі літні канікули, а для інших — прощання зі шкільною домівкою та початком дорослого життя.

На святі Останньго дзвоника були присутні гості: начальник департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної ради Попутько Юрій Анатолійович, завідувач науково- методичною лабораторією управління ЗНЗ КВНЗ « Херсонська академія неперервної освіти» Кузьміч Тетяна Олександрівна, учителі, учні та батьки. Із вітальними словами до учнів  звернулася  директор школи Мітковська Ірина Анатоліївна , яка привітала школярів із закінченням навчального року й побажала випускникам, для яких цей день був особливо хвилюючим, зробити правильний вибір, обрати саме той вищий навчальний заклад і ту професію, яка буде до душі, допоможе реалізувати себе та стати успішним громадянином своєї держави. У цей день шкільний дзвоник пролунав востаннє для учнів 11 класу,тому на святі лунали пісні, танці , вірші саме для наших випускників. А учні перших класів подарували випускникам вітальні слова, підкову на щастя та запальний танок. Незабутніми були виступи від нашої талановитої молоді, адже у школі №27 всі діти талановиті, і цьому підтвердження велика кількість переможців олімпіад, конкурсів, змагань. Сподіваємося, що знання та вміння, отримані у стінах рідної школи, стануть для кожного надійною опорою. Нехай кожен із вас знайде свою дорогу в житті, адже саме від молоді залежить, якою буде Україна завтра! Усім випускникам бажаємо успішної здачі іспитів, а школярам — яскравих і насичених літніх канікул!

Зі святом Останнього дзвоника!Зі святом Останнього дзвоника!Зі святом Останнього дзвоника!Зі святом Останнього дзвоника!Зі святом Останнього дзвоника!Зі святом Останнього дзвоника!Зі святом Останнього дзвоника!Зі святом Останнього дзвоника!

Зі святом Останнього дзвоника!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.