• Дата: 29-05-2018, 21:50
29-05-2018, 21:50

"Капітошка"

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2018р.

Пришкільний табір відпочинку

"Капітошка"

29 травня 2018 р у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради відкрився пришкільний табір відпочинку « Капітошка»,основним напрямком якого є організація повноцінного відпочинку й оздоровлення дітей, створення умов для організації змістовного дозвілля під час літніх канікул.  В цьому році у таборі відпочиває 152 дитини, з них 35 учнів льготної категорії( діти воїнів АТО, внутрішньо переміщенні, діти з багатодітних сімей, відмінники навчання, обдаровані діти) .Діти об’єднані у 6 загонів, 1 з яких – мовний загін, де діти мають змогу продовжувати вивчення іноземної мови , а саме англійської та німецької мови. Перший день відпочинку у таборі розпочався з ранкової зарядки та бесіди з безпеки життєдіяльності й пожежної безпеки під час перебування у таборі, також діти ознайомилися з правилами перебування у таборі та планами на майбутнє.. Сподіваємося, що літній відпочинок у пришкільному таборі « Капітошка» буде цікавим та залишить незабутні спогади у душі кожної дитини.

"Капітошка""Капітошка""Капітошка""Капітошка""Капітошка""Капітошка"

"Капітошка"

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.