• Дата: 30-05-2018, 21:26
30-05-2018, 21:26

Ми – переможці міського конкурсу «Я люблю Херсон!»

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Ми – переможці  міського конкурсу « Я люблю Херсон! »

У квітні  відбулась щорічна екологічна акція «Я люблю Херсон». Основною метою цієї акції було сприяння благоустрою території рідного міста, пропаганда екологічного виховання молоді. . Міська екологічна акція «Я люблю Херсон» проводилася в рамках «Днів сталої енергії. 2018» серед активістів учнівського самоврядування усіх навчальних закладів міста на добровільних засадах та за підтримки депутата Херсонської обласної ради Юрія Геннадійовича Рожкова . Учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  взяли активну участь у акції, а учениця 11 класу Величко Наталія, яка є членом екологічного гуртка« ЮНОП» створила відеоролик, який брав участь у онлайн- голосуванні. За результатами конкурсу наша школа посіла ІІІ місце серед усіх навчальних закладах міста Херсона у номінації « Кращий відеоролик».

З цього приводу 30 травня до школи завітав  депутат Херсонської обласної ради Юрій Геннадійович Рожков,який привітав учнів та вчителів школи з перемогою та вручив Диплом і грошову нагороду. Ми щиро вдячні Юрію Геннадійовичу за високу оцінку нашої роботи, адже учні школи№27 дуже люблять наше рідне місто Херсон і роблять все для того, щоб місто процвітало!

Ми – переможці міського конкурсу «Я люблю Херсон!»Ми – переможці міського конкурсу «Я люблю Херсон!»Ми – переможці міського конкурсу «Я люблю Херсон!»Ми – переможці міського конкурсу «Я люблю Херсон!»Ми – переможці міського конкурсу «Я люблю Херсон!»Ми – переможці міського конкурсу «Я люблю Херсон!»

Ми – переможці міського конкурсу «Я люблю Херсон!»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.