• Дата: 1-06-2018, 00:53
1-06-2018, 00:53

"Капітошка"

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2018р.

Пришкільний табір відпочинку

"Капітошка"

Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій. У перший літній день в Україні,як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.

Вітаючи зі святом, зичемо вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного доров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. Але не забувайте, що ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені обличчя, палаючі захватом очі,довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість -цесвятий обов'язок кожного з нас. І наші педагоги разом з батьками роблять все для того, щоб дітям було добре.

В цей святковий день наші вихованці табору відпочинку « Капітошка» побували у парку, де стали учасниками свята, потім побували у бібліотеці ім. Л. Українки та планетарії, ознайомились із зоряним небом, назвами планет та історією їх відкриття, дізналися цікаву інформацію про сузір’я, планети. Сподіваємося, що цей день запам’ятається дітям .Бажаємо вам, дорогі діти, вашим батькам, дідусям та бабусям міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного затишку!

"Капітошка""Капітошка""Капітошка""Капітошка""Капітошка""Капітошка"

"Капітошка"

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.