• Дата: 4-06-2018, 15:56
4-06-2018, 15:56

Пришкільний табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2018р.

Пришкільний табір відпочинку

4 червня у пришкільному таборі відпочинку « Капітошка» -бібліотечний день. Діти пришкільного табору Херсонської спеціалізованої школи №27 після смачного сніданку відвідали Обласну дитячу бібліотеку. Наші вихованці мали змогу попрацювати в різних відділах бібліотеки та ознайомилися з цікавими книгами різних жанрів.А ті, хто ще не записався до бібліотеки, мали змогу зробити це. Незабутнім для дітей став перегляд чудового фільму у форматі 3 D.

Пришкільний табір відпочинкуПришкільний табір відпочинкуПришкільний табір відпочинкуПришкільний табір відпочинкуПришкільний табір відпочинкуПришкільний табір відпочинку

Пришкільний табір відпочинку

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.