• Дата: 5-06-2018, 16:02
5-06-2018, 16:02

Пришкільний табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2018р.

Пришкільний табір відпочинку

5 червня діти Херсонської спеціалізованої школи №27  пришкільного табору відпочинку « Капітошка» - відправилися на катерах у незабутню подорож Дніпром, де милувалися захоплюючими краєвидами херсонських плавнів, танцювали, співали пісні та весело проводили час. Катера зробили зупинку у м. Гола Пристань, де діти прогулялися по набережній міста., зробили пам’ятні світлини на згадку про незабутню подорож та задоволені повернулися до табору, де їх чекав смачний обід та денний сон.

Пришкільний табір відпочинкуПришкільний табір відпочинкуПришкільний табір відпочинкуПришкільний табір відпочинкуПришкільний табір відпочинкуПришкільний табір відпочинку

Пришкільний табір відпочинкуПришкільний табір відпочинку

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.