• Дата: 16-06-2018, 08:53
16-06-2018, 08:53

Позаміський табір відпочинку

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення 2018р.

Позаміський табір відпочинку

Ось і завершився наш відпочинок у позаміському таборі для дітей « Прибережний»! Як швидко плинув час, вже треба збиратися додому. Скільки приємних спогадів залишилось у дітей, скільки нових друзів з’явилось у таборі, адже тут відпочивали діти не тільки з Херсона та Херсонської області, а і зі Львова, Києва та ін.міст. Діти стали свідками відкриття XVI Дитячої спортивної олімпіади Херсонщини, учасниками різноманітних конкурсів, спробували себе та показали свої таланти на сцені « Юрмали». Протягом всієї зміни діти з великим задоволенням купалися у морі, засмагали, брали участь у різноманітних конкурсах та отримували перемогу. Грамотою за І місце був нагороджений наш 14 загіну конкурсі «Кораблі капітани»,за ІІ місце у естафеті « Забави у Чорного моря» та за ІІІ місце у конкурсі -ліпка на піску « Тварина- талісман загону». Також грамотою за ІІІ місце був нагороджений і наш  15 загіну конкурсі « Кліп парад». Кожного року наші діти демонструють свої уміння, свої таланти та привозять додому нагороди з табору відпочинку . Це свідчить про те, що наші діти – найталановитіші, і їх талант високо оцінюють. Молодці! Ми вами пишаємося! До наступного року! До нових зустрічей у таборі відпочинку для дітей « Прибережний!

Позаміський табір відпочинку

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.