• Дата: 4-09-2018, 22:16

Олімпійський тиждень у школі

Олімпійський тиждень

у школі

Розпочався Олімпійський тиждень з футбольного турнірусеред учнів 7 класів талегкоатлетичної естафети серед учнів 8  та 11 класів. Одним із найпопулярніших видів спортивних командних змагань завжди була і залишається естафета. Це свято здоров’я, море задоволення та позитиву, де немає переможених. Найголовніше – командний дух. Сьогодні такий вид входить до програми змагань із багатьох видів спорту, в тому числі й Олімпійських ігор. Естафета була надзвичайно видовищною. Незалежно від завойованих місць задоволеними залишилися всі учасники футбольного турніру та легкоатлетичної естафети. Адже, дійсно, головне не перемога, а участь. А ще важливіше оздоровлення духу та тіла людини, вміння працювати в команді, моральна насолода азартом конкуренції, підтримка друзів й бажання показати себе.

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.