• Дата: 11-09-2018, 19:50

Категорiя: Профорієнтація, Виховуємо патріота

Знайомство

з військовиими професіями

Військово-патріотичне виховання є складовою частиною національно патріотичного виховання та повинно бути зорієнтоване на формування у молоді готовності до захисту України, на розвиток бажання здобувати військові професії та проходити військову службу.

На виконання пункту 5.1.10. розділу «Заходи щодо реалізації концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді» (наказ МОН від 16.06.2015 № 641) має забезпечуватися зв’язок закладів освіти з військовими частинами (проведення екскурсій до музеїв військових частин, спільні заходи патріотичного спрямування); зв’язки та спільна профорієнтаційна діяльність закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та закладів вищої військової освіти; офіцер військових частин, воїни АТО мають залучатися до проведення навчальних занять із допризовної військової підготовки молоді.

Так 11 вересня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням  інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради з метою профорієнтації відбулася зустріч учнів 11 класу зі старшим лейтенантом Кульченовським О.С., старшим офіцером відділення з добору у Херсонській обл. ОРЦИ ДПСУ, який розповів нашим випускникам про Національну академію державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, про умови вступу до вищого військового навчального закладу, про спеціальності , які існують в академії. З великим задоволенням слухали розповідь та задавали питання не тільки хлопці, а і дівчата, які зацікавились військовими професіями. Сподіваємося, що ця інформація буде корисна нашим випускникам, які вже скоро стануть перед вибором майбутньої професії.

Знайомство з військовиими професіямиЗнайомство з військовиими професіямиЗнайомство з військовиими професіямиЗнайомство з військовиими професіями

Знайомство з військовиими професіями

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.