• Дата: 15-09-2018, 20:06

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Херсону - 240

Херсону - 240!

Традиційним для Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради стало відзначення Дня рідного міста Херсона. Напередодні свята було оформлено інформаційні стенди , діти молодших класів малювали малюнки, присвячені Дню міста, учні старших класів влаштували виставку фотографій « Улюблені куточки мого рідного міста». З самого ранку учні  несли подарунки осені до школи, щоб виразити свою любов, патріотичні почуття, вдячність місту,  і разом з усією шкільною родиною розділити святковий настрій, який панував у кожного, хто переступав поріг школи. Найбільше радощів і позитиву учням, учителям та батькам принесла  виставка осінніх подарунків « Херсону з любов’ю!». Вони з великим задоволенням розглядали чудові вироби, зроблені власноруч, фотографувалися. Першим уроком у школі пройшла єдина класна година « Херсону-240р!»,де діти поглибили свої знання з історії міста, ознайомилися з видатними херсонцями. На перервах звучали пісні  та відеофільми про наше рідне місто Херсон. А учні 5-х класів побували в цей день у Херсонському ботанічному саду ХДУ, де учні побачити мініатюрну панораму Херсонської фортеці та послухали екскурсовода, який ознайомив наших учнів з історією міста.

Щиро дякуємо усім учням, учителям і, особливо, батькам за активну участь у шкільних заходах, присвячених рідному місту. Нехай зростає та процвітає наше рідне місто Херсон на Землі, нехай у кожного в серці наше місто займає особливе місце. Бажаємо всім миру над головою і щастя, радісних звісток і чудових подій, спільних перемог і благополучного  життя!

З Днем народження, Херсоне!

Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!Херсону - 240!

Херсону - 240!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.