• Дата: 15-10-2018, 18:29

Вітаємо учасників Кубка Президента України з футболу

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо учасників Кубка Президента України з футболу

13 жовтня у  Херсоні на стадіоні СК « Освіта» пройшов Кубок Президента України з футболу, в якому брали участь вихованці гуртка з футболу під керівництвом тренера Володіна В.В., учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів№ 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Власюк Максим, Омельченко Егор, Губа Іван, Гречишкін Егор, Мухін Андрій , Коршок Тимофій. Збірна команда посіла ІІ місце. Головним захисником було визнано учня нашої школи Власюка Максима  (учня 4-Б класу) , якого нагородив Президент  України  Порошенко П.О., який був присутній на змаганнях. Вітаємо нашу збірну команду з перемогою та бажаємо подальших перемог на футбольному полі!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Июнь 2019 (35)
Май 2019 (28)