• Дата: 23-10-2018, 18:21
23-10-2018, 18:21

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Тиждень п’ятикласників

23 жовтня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради у рамках  «Тижня п’ятикласників»  пройшов День спорту та змагань. У цей день діти брали участь у різноманітних змаганнях, де показали свою спритність, сміливість, високий рівень фізичної підготовки.  Це спортивні змагання «Найспритніші», малювали малюнок «О, спорт- ти світ» та оформили паркан «Правила безпечної поведінки у класі та школі»!

Тиждень п’ятикласниківТиждень п’ятикласниківТиждень п’ятикласниківТиждень п’ятикласниківТиждень п’ятикласниківТиждень п’ятикласників

Тиждень п’ятикласників

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.