• Дата: 26-10-2018, 18:12
26-10-2018, 18:12

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Тиждень п’ятикласників

Останній день Тижня п’ятикласників у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради - це Посвята у п’ятикласники.  Незабутнім для п’ятикласників стало і закриття Тижня, адже учні протягом тижня показували, які вони талановиті, розумні, кмітливі,довели, що варті бути п’ятикласниками. На урочистому закритті Тижня п’ятикласників були підведені підсумки , відбулася посвята у п’ятикласники та нагородження кожного класу подяками і солодкими подарунками. Вітаємо наших п’ятикласників, які поповнили ряди учнів середніх класів, та бажаємо їм успіхів!

Тиждень п’ятикласників

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.