• Дата: 28-11-2018, 22:30

Мудрі поради від легенди педагогіки Шалви та Паати Амонашвілі

Категорiя: Виховна робота » Напрямки виховної роботи

Мудрі поради від легенди педагогіки Шалви та Паати Амонашвілі

Протягом двох днів 26-27 листопада у місті Одеса проходив семінар "Гуманна педагогіка. Секрети виховання та навчання сучасних дітей" Шалва та Паата Амонашвілі, легенди Педагогіки, засновника Гуманної Педагогіки, педагога-новатора, доктора психологічних наук, професора, почесного президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, Лицаря Гуманної Педагогіки, Лицаря Дитинства. З великим задоволенням делегація креативних, творчих сучасних педагогів, яка приїхала з міста Херсона, була учасником унікального семінару, який розрахований для тих, хто займається вихованням дітей, шукає нові форми та методи роботи з дітьми і хоче виростити з них гідне покоління. Делегатом від Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради була заступник директора з виховної роботи Шевченко Анжела Іванівна. Семінар проходив у формі бесіди із залом ( Шалва та Паата Амонашвіли, учителі, батьки),на якому шукали відповіді на питання : як пояснювати дитині свою позицію і при цьому продовжувати бути прикладом для нього, як навчіться розуміти особливості сучасних дітей, як любити дітей, як досягти порозуміння з дітьми батькам та вчителям тощо. Семінар пройшов на одному диханні, всі учасники процесу з великим задоволенням вчилися мудрості у великих педагогів. Делегація херсонських педагогів щиро вдячна Шалві та Пааті Амонашвіли за мудрі поради у вихованні дітей, за секрети Гуманної педагогіки!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.