• Дата: 6-12-2018, 13:08
6-12-2018, 13:08

День Збройних сил України!

Категорiя: Шкільні свята, Виховуємо патріота

День Збройних сил України!

З нагоди Дня Збройних Сил України, з метою виховання в учнів почуття патріотизму в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради 6 грудня відбулися патріотичні заходи. Класними керівниками було проведено виховна година, зустрічі з представниками збройних сил України. Бібліотекарем школи підготовлено тематичні виставки «Історія української армії» до Дня Збройних Сил України, експозиції творів художньої літератури, присвячених боротьбі українського народу за волю та гідність. Також учні нашої школи взяли участь у міській акції « Дякую захисникам!» ( малювали малюнки, писали листи, вірші для воїнів ООС ) Учні 8-х класів випробували свої сили в традиційних Козацьких забавах « На вартіВітчизни!». Команди хлопців  у спортивних естафетах, інтелектуальних конкурсах продемонстрували справжні чоловічі якості – спритність, витривалість, силу та наполегливість. За результатами журі  І місце зайняла  команда 8-Б класу ( кл. керівник Бучко Ю.В..), ІІ місце – команда 8-В кл (кл. керівник Єрмоленко Д.Д..), ІІІ місце –команда 8- А кл ( кл.керівник Булигіна М.Д.) .Вітаємо переможців! Хлопці довели, що вони справжні чоловіки – майбутні захисники Вітчизни.

День Збройних сил України!День Збройних сил України!День Збройних сил України!День Збройних сил України!День Збройних сил України!День Збройних сил України!День Збройних сил України!День Збройних сил України!День Збройних сил України!День Збройних сил України!День Збройних сил України!День Збройних сил України!
Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Июнь 2019 (30)
Май 2019 (28)