• Дата: 13-12-2018, 21:24

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Андріївські вечорниці

у Херсонській школі №27

Ще із сивої давнини Україна славиться своїми традиційними святами й обрядами. Українці, шануючи своє минуле та надбання пращурів, зберегли той чудовий колорит українських традицій, доповнивши й увиразнивши його. Одним із таких свят – День святого Андрія, який припадає на 13 грудня. Учні 7 класу Херсонської спеціалізованої школи №27 під керівництвом педагога-організатора Попової Марини Ігорівни  вирішили не порушувати таку добру українську традицію, а ненадовго повернутися в минуле та влаштували для дітей справжнє свято – Андріївські вечорниці. Діти до свята готувалися упродовж місяця. Вистава вразила глядачів яскравістю, українським колоритом, народним фольклором, українськими піснями та танцями. Серед головних персонажів вечорниць були господиня та господар. В гості до них завітали дівчата та парубки. Дівчата, слухаючи розпорядження господині, пряли, вишивали, ворожили на воді, гадали та разом з хлопцями  співали, танцювали, жартували. Гості свята побачили справжнє українське дійство. Неможливо передати, з яким задоволенням малюки спостерігали за виступом  юних акторів. Усі присутні змогли поринути в атмосферу українського гуляння. Діти мали можливість оцінити красу та велич українських народних костюмів, обрядів та пісень, розширити свої знання з народознавства та зарядитись веселим настроєм.  Велика подяка педагогу-організатору Поповій М.І. за проведену роботу у підготовці Андріївських вечорниць та нашим талановитим дітям, які показали, що вони – справжні українці!

Андріївські вечорниці у Херсонській школі №27Андріївські вечорниці у Херсонській школі №27Андріївські вечорниці у Херсонській школі №27Андріївські вечорниці у Херсонській школі №27

Андріївські вечорниці у Херсонській школі №27

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.