• Дата: 17-12-2018, 21:20
17-12-2018, 21:20

Вітаємо танцювальний колектив школи "Адеона"!

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Вітаємо танцювальний колектив школи "Адеона"!

Вітаємо учнів Херсонської спеіалізованої школи №27, вихованців танцювального колективу" Адеона", та керівника Лозовську Юлію з перемогами у Чемпіонаті України серед школярів у загальному заліку, який проходив у м. Херсоні. Талановиті артисти, майбутні чемпіони, вибороли 2 І місця,2 ІІ місця та 9 ІІІ місць. Молодці! Дякуємо вам за вашу щоденну працю та бажаємо нових перемог ,а керівнику Лозовській Юлії -творчих успіхів! Пишаємося вами!

Вітаємо танцювальний колектив школи "Адеона"!Вітаємо танцювальний колектив школи "Адеона"!Вітаємо танцювальний колектив школи "Адеона"!Вітаємо танцювальний колектив школи "Адеона"!Вітаємо танцювальний колектив школи "Адеона"!Вітаємо танцювальний колектив школи "Адеона"!Вітаємо танцювальний колектив школи "Адеона"!Вітаємо танцювальний колектив школи "Адеона"!Вітаємо танцювальний колектив школи "Адеона"!Вітаємо танцювальний колектив школи "Адеона"!
Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.