• Дата: 14-01-2019, 23:22

Школа зустрічала щедрувальників!

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Школа зустрічала щедрувальників!

Український народ багатий на національні обряди та традиції. Найважливішими традиціями старого Нового року ( Свято Маланки – Щедрий Вечір, і Василя – старий Новий рік ) є щедрування і посівання. Учні  Херсонської спеціалізованої школи № 27  вирішили приєднатися до цієї прекрасної традиції та 14 січня   організували справжній Різдвяний вертеп. Він є невід’ємною частиною свят— веселе різдвяне дійство з піснями-колядками, жартами,короткими виставами. Юні артисти разом з педагогом- організатором школи Поповою Мариною Ігорівною з великим сумлінням поставилися до вистави. Слід зазначити талановиту гру  учнів  школи та їхні чудові костюми. Учасники шкільного вертепу завітали до кожного класу, до кожного кабінету, привітали всіх учнів, учителів та адміністрацію школи. Жваво й бадьоро діти створювали різдвяний настрій. Щедрували, бажали всім присутнім міцного здоров`я, добробуту, достатку, процвітання і злагоди у родинах,  а наприкінці, звісно ж, посипання житнім зерном. Діти, в подяку за щедрування, отримали багатосолодощів, щирих емоцій і посмішок. Веселі колядки не залишили байдужими нікого. Учні ділились приємними враженнями, а ми ще раз зрозуміли, що відроджувати духовність, єдність поколінь – дуже важлива справа, що треба завжди жити у душевній чистоті, любові, милосерді та співчутті.

Школа зустрічала щедрувальників!Школа зустрічала щедрувальників!Школа зустрічала щедрувальників!Школа зустрічала щедрувальників!Школа зустрічала щедрувальників!Школа зустрічала щедрувальників!Школа зустрічала щедрувальників!Школа зустрічала щедрувальників!
Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Июнь 2019 (34)
Май 2019 (28)