• Дата: 21-01-2019, 07:45
21-01-2019, 07:45

Тиждень екології в закладах загальної середньої освіти

Категорiя: Виховна робота » Учнівське самоврядування

Конкурс на кращу презентацію

"Тиждень екології в закладах загальної середньої освіти "

З кожним роком на перший план виходять все нові і нові екологічні проблеми, які несуть в собі неймовірну загрозу для людства. Саме тому у Херсонській спеціалізованій школі №27 велику увагу приділяють екологічному вихованню. Шкільний  учнівський парламент бере активну участь у багатьох яскравих заходах, конкурсах з метою поширення екологічного руху та формування екологічної культури дітей. Серед цих заходів чільне місце займає Тиждень екології «Чистий двір. Чисте місто» . До проведення  Тижня екології долучився наш шкільний орган самоврядування. Найбільш цікавими були заходи, спрямовані на допомогу навколишньому середовищу, енергозбереженню. По завершенню заходів у школі було  створено презентацію – звіт щодо проведення тижня екології "Панорама результатів тижня екології ”, який було представлено на міський конкурс.

З 15.01.2019 по 28.01.2019 р проходить заочний онлайн-конкурс на кращу презентацію "Тиждень екології в закладах загальної середньої освіти "

Проводиться конкурс комісією з питань екології Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради. Отже,шановні друзі! Наша школа бере участь у  конкурсі на кращу презентацію « Тиждень екології у школі» На сайті управління освіти йде онлайн голосування. Будь ласка, проголосуйте за нас. Наша школа № 27 під номером № 25 Від Вашого голосу залежить наша перемога у конкурсі..Ми дуже хочемо перемогти! Чекаємо на ваші голоси! Дякуємо за кожен Ваш голос!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.